JANTXV1N5190
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5190
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5190.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5190
Tau Wae JANTXV1N5190 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5190.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/297 Packaging Bulk
Paa / Case B, Axial Ētahi Ingoa 1086-18770
1086-18770-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 3A Through Hole Axial
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A