JANTXV1N5186
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5186
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5186.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
162 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5186
Tau Wae JANTXV1N5186 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8991 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5186.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/424 Packaging Bulk
Paa / Case B, Axial Ētahi Ingoa 1086-18763
1086-18763-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 100V 3A Through Hole Axial I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -