JANTX1N5611
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5611
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40.3V 63.5V G AXIAL
Ngā Rauemi: JANTX1N5611.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5611
Tau Wae JANTX1N5611 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 40.3V 63.5V G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5044 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5611.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 63.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 43.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato G, Axial
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/434 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case G, Axial Ētahi Ingoa 1086-15768
1086-15768-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Capacitance @ Frequency -