JANTX1N5610
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5610
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30.5V 47.6V G AXIAL
Ngā Rauemi: JANTX1N5610.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5610
Tau Wae JANTX1N5610 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30.5V 47.6V G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4310 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5610.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 47.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato G, Axial
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/434 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case G, Axial Ētahi Ingoa 1086-15767
1086-15767-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A Capacitance @ Frequency -