JAN2N2325AU4
Hua Hua
Tau Wae: JAN2N2325AU4
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua SCR 150V 3SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAN2N2325AU4
Tau Wae JAN2N2325AU4 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga SCR 150V 3SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4935 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2.2V Momotuhi - Tae Atu 150V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 600mV Pūrere Pūrere Whakarato U4
Raupapa Military, MIL-STD-701 Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case 3-SMD, No Lead
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 1.6A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 15A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20µA