JAN2N2325AS
Hua Hua
Tau Wae: JAN2N2325AS
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua SCR 150V TO205AA
Ngā Rauemi: JAN2N2325AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAN2N2325AS
Tau Wae JAN2N2325AS Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga SCR 150V TO205AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga JAN2N2325AS.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2.2V Momotuhi - Tae Atu 150V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 600mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-5
Raupapa Military, MIL-STD-701 Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5 I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 1.6A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 15A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JAN2N2326AS
JAN2N2326AS
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE SILICON CTRL TO39
I roto i te taonga: 4030 pcs
Tikiake: JAN2N2326AS.pdf
RFQ
JAN2N2325
JAN2N2325
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: SCR 150V TO205AA
I roto i te taonga: 4784 pcs
Tikiake: JAN2N2325.pdf
RFQ
JAN2N2325A
JAN2N2325A