APTML20UM18R010T1AG
Hua Hua
Tau Wae: APTML20UM18R010T1AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 109A SP1
Ngā Rauemi: APTML20UM18R010T1AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTML20UM18R010T1AG
Tau Wae APTML20UM18R010T1AG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 109A SP1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5192 pcs Pepa Raraunga APTML20UM18R010T1AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SP1
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 480W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case SP1 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9880pF @ 25V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 109A (Tc) 480W (Tc) Chassis Mount SP1 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 109A (Tc)