APTML202UM18R010T3AG
Hua Hua
Tau Wae: APTML202UM18R010T3AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 200V 109A SP3
Ngā Rauemi: APTML202UM18R010T3AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTML202UM18R010T3AG
Tau Wae APTML202UM18R010T3AG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 200V 109A SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4621 pcs Pepa Raraunga APTML202UM18R010T3AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Pūrere Pūrere Whakarato SP3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 50A, 10V
Mana - Max 480W Packaging Bulk
Paa / Case SP3 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 9880pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 200V 109A (Tc) 480W Chassis Mount SP3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 109A (Tc)