APTM10TDUM19PG
MicrosemiMicrosemi
APTM10TDUM19PG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTM10TDUM19PG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P
Ngā Rauemi: APTM10TDUM19PG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTM10TDUM19PG
Tau Wae APTM10TDUM19PG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga APTM10TDUM19PG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 35A, 10V
Mana - Max 208W Packaging Bulk
Paa / Case SP6 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V Momo FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP6-P I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 70A