APTM10SKM05TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTM10SKM05TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 278A SP4
Ngā Rauemi: 1.APTM10SKM05TG.pdf2.APTM10SKM05TG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTM10SKM05TG
Tau Wae APTM10SKM05TG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 278A SP4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1764 pcs Pepa Raraunga 1.APTM10SKM05TG.pdf2.APTM10SKM05TG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SP4
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 125A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 780W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case SP4 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 700nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 278A (Tc) 780W (Tc) Chassis Mount SP4 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 278A (Tc)