APTGT400U120D4G
Hua Hua
Tau Wae: APTGT400U120D4G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 600A 2250W D4
Ngā Rauemi: 1.APTGT400U120D4G.pdf2.APTGT400U120D4G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 815 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT400U120D4G
Tau Wae APTGT400U120D4G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 600A 2250W D4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 815 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT400U120D4G.pdf2.APTGT400U120D4G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A
Pūrere Pūrere Whakarato D4 Raupapa -
Mana - Max 2250W Paa / Case D4
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 28nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 600A 2250W Chassis Mount D4
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 8mA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 600A