APTGT400SK60D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT400SK60D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 500A 1250W D3
Ngā Rauemi: 1.APTGT400SK60D3G.pdf2.APTGT400SK60D3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT400SK60D3G
Tau Wae APTGT400SK60D3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 500A 1250W D3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4843 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT400SK60D3G.pdf2.APTGT400SK60D3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 400A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 1250W Paa / Case D-3 Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 24nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 500A 1250W Chassis Mount D3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500A Whirihoranga Single