APTGT300SK60G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT300SK60G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 430A 1150W SP6
Ngā Rauemi: 1.APTGT300SK60G.pdf2.APTGT300SK60G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT300SK60G
Tau Wae APTGT300SK60G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 430A 1150W SP6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1050 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT300SK60G.pdf2.APTGT300SK60G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6 Raupapa -
Mana - Max 1150W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 24nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 430A 1150W Chassis Mount SP6
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 430A