APTGT300SK60D3G
MicrosemiMicrosemi
APTGT300SK60D3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT300SK60D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT BUCK CHOPPER 600V 400A D3
Ngā Rauemi: 1.APTGT300SK60D3G.pdf2.APTGT300SK60D3G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 838 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT300SK60D3G
Tau Wae APTGT300SK60D3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT BUCK CHOPPER 600V 400A D3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 838 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT300SK60D3G.pdf2.APTGT300SK60D3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 940W Paa / Case D-3 Module
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 18.5nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 400A 940W Chassis Mount D3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 400A