APTGT100A120T3AG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT100A120T3AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD IGBT 1200V 140A SP3
Ngā Rauemi: APTGT100A120T3AG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT100A120T3AG
Tau Wae APTGT100A120T3AG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT 1200V 140A SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1646 pcs Pepa Raraunga APTGT100A120T3AG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 595W Paa / Case SP3
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 140A 595W Through Hole SP3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 140A