APTGT100A120D1G
MicrosemiMicrosemi
APTGT100A120D1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT100A120D1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1
Ngā Rauemi: APTGT100A120D1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT100A120D1G
Tau Wae APTGT100A120D1G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4991 pcs Pepa Raraunga APTGT100A120D1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Raupapa -
Mana - Max 520W Paa / Case D1
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 7nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 150A 520W Chassis Mount D1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 3mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150A Whirihoranga Half Bridge