APTGF300A120G
MicrosemiMicrosemi
APTGF300A120G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF300A120G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MOD IGBT NPT PHASE LEG SP6
Ngā Rauemi: 1.APTGF300A120G.pdf2.APTGF300A120G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF300A120G
Tau Wae APTGF300A120G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5951 pcs Pepa Raraunga 1.APTGF300A120G.pdf2.APTGF300A120G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6 Raupapa -
Mana - Max 1780W Paa / Case SP6
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 21nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 400A 1780W Chassis Mount SP6 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 400A Whirihoranga Half Bridge