APTGF300A120D3G
MicrosemiMicrosemi
APTGF300A120D3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF300A120D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MODULE NPT PHASE LEG D3
Ngā Rauemi: 1.APTGF300A120D3G.pdf2.APTGF300A120D3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF300A120D3G
Tau Wae APTGF300A120D3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5181 pcs Pepa Raraunga 1.APTGF300A120D3G.pdf2.APTGF300A120D3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 2100W Paa / Case D-3 Module
Ētahi Ingoa APTGF300A120D3GMP-ND Tae Mahi -
NTC Thermistor No Momo Tae Chassis Mount
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 19nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT NPT Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 420A 2100W Chassis Mount D3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 5mA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 420A