APT75GN60B2DQ3G
MicrosemiMicrosemi
APT75GN60B2DQ3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT75GN60B2DQ3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 155A 536W TO264
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT75GN60B2DQ3G
Tau Wae APT75GN60B2DQ3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 155A 536W TO264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4709 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 75A
Tauira Whakamātautau 400V, 75A, 1 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 47ns/385ns
Te Whakawhiti Energy 2500µJ (on), 2140µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Mana - Max 536W
Packaging Tube Paa / Case TO-264-3, TO-264AA
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 485nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 155A 536W Through Hole
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 225A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 155A