APT75GN120JDQ3G
MicrosemiMicrosemi
APT75GN120JDQ3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT75GN120JDQ3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 124A 379W SOT227
Ngā Rauemi: APT75GN120JDQ3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT75GN120JDQ3G
Tau Wae APT75GN120JDQ3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 124A 379W SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4542 pcs Pepa Raraunga APT75GN120JDQ3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP® Raupapa -
Mana - Max 379W Paa / Case ISOTOP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 4.8nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 124A 379W Chassis Mount ISOTOP® I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 200µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 124A Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APT75GN120JDQ3
APT75GN120JDQ3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: IGBT 1200V 124A 379W SOT227