APT50GT60BRDQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT50GT60BRDQ2G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT50GT60BRDQ2G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 110A 446W TO247
Ngā Rauemi: 1.APT50GT60BRDQ2G.pdf2.APT50GT60BRDQ2G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT50GT60BRDQ2G
Tau Wae APT50GT60BRDQ2G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 110A 446W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21093 pcs Pepa Raraunga 1.APT50GT60BRDQ2G.pdf2.APT50GT60BRDQ2G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 50A
Tauira Whakamātautau 400V, 50A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 14ns/240ns
Te Whakawhiti Energy 995µJ (on), 1070µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa Thunderbolt IGBT® Te Whakaora Whakaora (trr) 22ns
Mana - Max 446W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa APT50GT60BRDQ2GMI
APT50GT60BRDQ2GMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT Puta Taui 240nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT 600V 110A 446W Through Hole TO-247 [B] I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 150A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 110A