APT50GT120JRDQ2
MicrosemiMicrosemi
APT50GT120JRDQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT50GT120JRDQ2
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 72A 379W SOT227
Ngā Rauemi: APT50GT120JRDQ2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT50GT120JRDQ2
Tau Wae APT50GT120JRDQ2 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 72A 379W SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4451 pcs Pepa Raraunga APT50GT120JRDQ2.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP® Raupapa Thunderbolt IGBT®
Mana - Max 379W Paa / Case ISOTOP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 1200V 72A 379W Chassis Mount ISOTOP® I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 400µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 72A Whirihoranga Single