APT25GP120BG
MicrosemiMicrosemi
APT25GP120BG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT25GP120BG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 69A 417W TO247
Ngā Rauemi: 1.APT25GP120BG.pdf2.APT25GP120BG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT25GP120BG
Tau Wae APT25GP120BG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 69A 417W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9229 pcs Pepa Raraunga 1.APT25GP120BG.pdf2.APT25GP120BG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 25A
Tauira Whakamātautau 600V, 25A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 12ns/70ns
Te Whakawhiti Energy 500µJ (on), 438µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa POWER MOS 7® Mana - Max 417W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Ētahi Ingoa APT25GP120BGMI
APT25GP120BGMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT PT
Puta Taui 110nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 1200V 69A 417W Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 90A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 69A