APT25GN120B2DQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT25GN120B2DQ2G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT25GN120B2DQ2G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 67A 272W TMAX
Ngā Rauemi: 1.APT25GN120B2DQ2G.pdf2.APT25GN120B2DQ2G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT25GN120B2DQ2G
Tau Wae APT25GN120B2DQ2G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 67A 272W TMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9006 pcs Pepa Raraunga 1.APT25GN120B2DQ2G.pdf2.APT25GN120B2DQ2G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Tauira Whakamātautau 800V, 25A, 4.3 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 22ns/280ns
Te Whakawhiti Energy 2.15µJ (off) Raupapa -
Mana - Max 272W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Variant Ētahi Ingoa APT25GN120B2DQ2GMI
APT25GN120B2DQ2GMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT, Trench Field Stop Puta Taui 155nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT, Trench Field Stop 1200V 67A 272W Through Hole I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 75A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 67A