APT20GN60BG
MicrosemiMicrosemi
APT20GN60BG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT20GN60BG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 40A 136W TO247
Ngā Rauemi: 1.APT20GN60BG.pdf2.APT20GN60BG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT20GN60BG
Tau Wae APT20GN60BG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 40A 136W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga 1.APT20GN60BG.pdf2.APT20GN60BG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 400V, 20A, 4.3 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 9ns/140ns
Te Whakawhiti Energy 230µJ (on), 580µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa - Mana - Max 136W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Puta Taui 120nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 600V 40A 136W Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 60A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 40A