APT20GN60BDQ1G
MicrosemiMicrosemi
APT20GN60BDQ1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT20GN60BDQ1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 40A 136W TO247
Ngā Rauemi: 1.APT20GN60BDQ1G.pdf2.APT20GN60BDQ1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT20GN60BDQ1G
Tau Wae APT20GN60BDQ1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 40A 136W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26391 pcs Pepa Raraunga 1.APT20GN60BDQ1G.pdf2.APT20GN60BDQ1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 400V, 20A, 4.3 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 9ns/140ns
Te Whakawhiti Energy 230µJ (on), 580µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa - Mana - Max 136W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Puta Taui 120nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 600V 40A 136W Through Hole TO-247 [B] I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 60A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 40A