A42MX36-1CQ256B
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1CQ256B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-1CQ256B
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 256CQFP
Ngā Rauemi: A42MX36-1CQ256B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 11 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 11 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-1CQ256B
Tau Wae A42MX36-1CQ256B Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 11 pcs Pepa Raraunga A42MX36-1CQ256B.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 256-CQFP (75x75) Raupapa MX
Paa / Case 256-BFCQFP with Tie Bar Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)