A42MX36-1CQ256
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1CQ256 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-1CQ256
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 256CQFP
Ngā Rauemi: A42MX36-1CQ256.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 28 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-1CQ256
Tau Wae A42MX36-1CQ256 Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 28 pcs Pepa Raraunga A42MX36-1CQ256.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 256-CQFP (75x75) Raupapa MX
Paa / Case 256-BFCQFP with Tie Bar Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)