30KPA96E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA96E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 96V P600
Ngā Rauemi: 30KPA96E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA96E3/TR13
Tau Wae 30KPA96E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 96V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5102 pcs Pepa Raraunga 30KPA96E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 96V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 101.07V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA96
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA96CE3/TR13
30KPA96CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V P600
I roto i te taonga: 4761 pcs
Tikiake: 30KPA96CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA96AE3/TR13
30KPA96AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V 156V P600
I roto i te taonga: 5441 pcs
Tikiake: 30KPA96AE3/TR13.pdf
RFQ
30KTH
30KTH
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A CYLINDRICAL