30KPA96CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
30KPA96CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA96CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 96VWM 156VC AXIAL
Ngā Rauemi: 30KPA96CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA96CA
Tau Wae 30KPA96CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7200 pcs Pepa Raraunga 30KPA96CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 107.2V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 96V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 30KPA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 30000W (30kW) Power - Peak Pulse 194.2A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga 30KPA96CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 96VWM 156VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA96C-B
30KPA96C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V 163.8V P600
I roto i te taonga: 6129 pcs
Tikiake: 30KPA96C-B.pdf
RFQ
30KPA96E3/TR13
30KPA96E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V P600
I roto i te taonga: 5102 pcs
Tikiake: 30KPA96E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA96CA-HR
30KPA96CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V 156V P600
Tikiake: 30KPA96CA-HR.pdf
30KPA96AE3/TR13
30KPA96AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA96AE3/TR13.pdf
30KPA96CA-B
30KPA96CA-B
Tikiake: 30KPA96CA-B.pdf
30KPA96A-HRA
30KPA96A-HRA
Tikiake: 30KPA96A-HRA.pdf
30KPA96CE3/TR13
30KPA96CE3/TR13
Tikiake: 30KPA96CE3/TR13.pdf
30KPA96CA-HRA
30KPA96CA-HRA
Tikiake: 30KPA96CA-HRA.pdf
30KPA96A-B
30KPA96A-B
Tikiake: 30KPA96A-B.pdf
30KPA96C
30KPA96C
Tikiake: 30KPA96C.pdf
30KPA96CAE3/TR13
30KPA96CAE3/TR13
Tikiake: 30KPA96CAE3/TR13.pdf
30KPA96A-HR
30KPA96A-HR
Tikiake: 30KPA96A-HR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel