30KPA71AE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA71AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 71V 111.5V P600
Ngā Rauemi: 30KPA71AE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA71AE3/TR13
Tau Wae 30KPA71AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 71V 111.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6015 pcs Pepa Raraunga 30KPA71AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 71V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 111.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 79.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 271.1A