30KPA71A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA71A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA71A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 71V 111.5V P600
Ngā Rauemi: 30KPA71A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA71A
Tau Wae 30KPA71A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 71V 111.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6467 pcs Pepa Raraunga 30KPA71A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 71V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 111.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 79.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 271.7A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA71A-HRA
30KPA71A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 71V 111.5V P600