30KPA58AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA58AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 92.4V P600
Ngā Rauemi: 30KPA58AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA58AE3/TR13
Tau Wae 30KPA58AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 92.4V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5944 pcs Pepa Raraunga 30KPA58AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 92.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 327.9A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA58
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA58CA
30KPA58CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 92.4V P600
I roto i te taonga: 7460 pcs
Tikiake: 30KPA58CA.pdf
RFQ
30KPA58A-B
30KPA58A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 6898 pcs
Tikiake: 30KPA58A-B.pdf
RFQ
30KPA58
30KPA58
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 97.02V P600
Tikiake: 30KPA58.pdf
30KPA58-B
30KPA58-B
Tikiake: 30KPA58-B.pdf
30KPA58CA-HR
30KPA58CA-HR
Tikiake: 30KPA58CA-HR.pdf
30KPA58A
30KPA58A