30KPA58A-HR
30KPA58A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 92.4V P600
I roto i te taonga: 3532 pcs
Tikiake: 30KPA58A-HR.pdf
RFQ
30KPA54CE3/TR13
30KPA54CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V P600
I roto i te taonga: 5567 pcs
Tikiake: 30KPA54CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA58AE3/TR13
30KPA58AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA58AE3/TR13.pdf
30KPA58A-B
30KPA58A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA58A-B.pdf
30KPA54CAE3/TR13
30KPA54CAE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 91.4V P600
Tikiake: 30KPA54CAE3/TR13.pdf
30KPA58A-HRA
30KPA58A-HRA
Tikiake: 30KPA58A-HRA.pdf
30KPA58A
30KPA58A