30KPA102AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA102AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 102V 165.6V P600
Ngā Rauemi: 30KPA102AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA102AE3/TR13
Tau Wae 30KPA102AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 102V 165.6V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5619 pcs Pepa Raraunga 30KPA102AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 102V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 165.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 113.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 183A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 30KPA102
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA102
30KPA102
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 102V 173.88V P600