30KPA102A-HR
30KPA102A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 102V 165.6V P600
I roto i te taonga: 4353 pcs
Tikiake: 30KPA102A-HR.pdf
RFQ
30KPA102A-B
30KPA102A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5391 pcs
Tikiake: 30KPA102A-B.pdf
RFQ
30KP90CA-TP
30KP90CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146.4V R-6
Tikiake: 30KP90CA-TP.pdf
30KP90A-TP
30KP90A-TP
Tikiake: 30KP90A-TP.pdf
30KPA102A-HRA
30KPA102A-HRA
Tikiake: 30KPA102A-HRA.pdf
30KPA102A
30KPA102A
Tikiake: 30KPA102A.pdf
30KP78CA-TP
30KP78CA-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 129V R-6
Tikiake: 30KP78CA-TP.pdf
30KP75CA-TP
30KP75CA-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 119.4V R-6
Tikiake: 30KP75CA-TP.pdf
30KPA102AE3/TR13
30KPA102AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA102AE3/TR13.pdf
30KP75A-TP
30KP75A-TP
Tikiake: 30KP75A-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel