15KPA90CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KPA90CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 90V P600
Ngā Rauemi: 15KPA90CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KPA90CE3/TR13
Tau Wae 15KPA90CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 90V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10213 pcs Pepa Raraunga 15KPA90CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 90V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.77V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 15KPA90
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KPA90E3/TR13
15KPA90E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V P600
I roto i te taonga: 8321 pcs
Tikiake: 15KPA90E3/TR13.pdf
RFQ
15KR85
15KR85
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HOUSE SERVICE 15A 415VAC