15KR-D6S-P
JSTJST
15KR-D6S-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KR-D6S-P
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 15POS 2MM IDC R/A
Ngā Rauemi: 15KR-D6S-P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KR-D6S-P
Tau Wae 15KR-D6S-P Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN SOCKET 15POS 2MM IDC R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104811 pcs Pepa Raraunga 15KR-D6S-P.pdf
Momo Waea Discrete Waea Wire 26 AWG
Raupapa KRD Mokowā Haupae -
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 15KRD6SP
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin 26 AWG