15KPA64CE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 15KPA64CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V P600
Ngā Rauemi: 15KPA64CE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KPA64CE3/TR13
Tau Wae 15KPA64CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9445 pcs Pepa Raraunga 15KPA64CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) 67.41V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole