15KPA70AE3/TR13
15KPA70AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113.6V P600
I roto i te taonga: 10478 pcs
Tikiake: 15KPA70AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA64CA-HR
15KPA64CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64VWM 104.2VC AXIAL
I roto i te taonga: 5508 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA70A-B
15KPA70A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA70A-B.pdf
15KPA64CA-HRA
15KPA64CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104.2V P600
Tikiake:
15KPA70A
15KPA70A
Tikiake: 15KPA70A.pdf
15KPA64CAE3/TR13
15KPA64CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA64CAE3/TR13.pdf
15KPA70A-HRA
15KPA70A-HRA
15KPA70A-HR
15KPA70A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70VWM 113.6VC AXIAL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel