MD75S16M2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD75S16M2-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD75S16M2-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 75A 1600V M2 PACK
Ngā Rauemi: MD75S16M2-BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD75S16M2-BP
Tau Wae MD75S16M2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 75A 1600V M2 PACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3482 pcs Pepa Raraunga MD75S16M2-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 150A
Hangarau Standard Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MD75S16M2-BPMS Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Three Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 1600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 75A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD75S16M4-BP
MD75S16M4-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 75A 1600V M4 PACK
I roto i te taonga: 3404 pcs
Tikiake: MD75S16M4-BP.pdf
RFQ
MD7003
MD7003
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 50MA 40V TO78-6