MD70K16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD70K16D1-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD70K16D1-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK
Ngā Rauemi: MD70K16D1-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD70K16D1-BP
Tau Wae MD70K16D1-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6098 pcs Pepa Raraunga MD70K16D1-BP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D1 Ētahi Ingoa MD70K16D1-BPMS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 70A Chassis Mount D1
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5mA @ 1600V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD7003A
MD7003A
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 50MA 40V TO78-6
I roto i te taonga: 5981 pcs
Tikiake: MD7003A.pdf
RFQ
MD7003
MD7003
I roto i te taonga: 5770 pcs
Tikiake: MD7003.pdf
RFQ
MD70C16D1-BP
MD70C16D1-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK
Tikiake: MD70C16D1-BP.pdf
MD7IC1812GNR1
MD7IC1812GNR1
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC AMP W-CDMA 1.8-2.17GHZ TO270
Tikiake:
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 600MA 30V TO78-6