MD200S16M3-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD200S16M3-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD200S16M3-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 200A 1600V M3 PAC
Ngā Rauemi: MD200S16M3-BP.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD200S16M3-BP
Tau Wae MD200S16M3-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 200A 1600V M3 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2140 pcs Pepa Raraunga MD200S16M3-BP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1.6kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 300A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato M3
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Ētahi Ingoa MD200S16M3-BPMS
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Three Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200A