MD200A16D2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD200A16D2-BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD200A16D2-BP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC
Ngā Rauemi: MD200A16D2-BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD200A16D2-BP
Tau Wae MD200A16D2-BP Kaihanga Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2192 pcs Pepa Raraunga MD200A16D2-BP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1600V
Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa MD200A16D2-BPMS Te Mahinga Mahi - Ngaru -40°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 200A Chassis Mount Module I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 9mA @ 1600V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A