ATTINY26-16MQR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MQR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY26-16MQR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATTINY26-16MQR.pdf2.ATTINY26-16MQR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY26-16MQR
Tau Wae ATTINY26-16MQR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 59475 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY26-16MQR.pdf2.ATTINY26-16MQR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY26-16MQRCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 16
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Raraunga Raraunga A/D 11x10b