ATTINY26-16MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY26-16MQ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: ATTINY26-16MQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY26-16MQ
Tau Wae ATTINY26-16MQ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4343 pcs Pepa Raraunga ATTINY26-16MQ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (2K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATTINY26-16MQR
ATTINY26-16MQR-ND
ATTINY26-16MQRTR
ATTINY26-16MQRTR-ND
ATTINY2616MQR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM 128 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5)