ATTINY26-16MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY26-16MJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY26-16MJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATTINY26-16MJ.pdf2.ATTINY26-16MJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY26-16MJ
Tau Wae ATTINY26-16MJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4847 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY26-16MJ.pdf2.ATTINY26-16MJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 2KB (1K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 16 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 128 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Raraunga Raraunga A/D 11x10b