ATTINY13-20SQ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY13-20SQ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY13-20SQ
Tau Wae ATTINY13-20SQ Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 56432 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATtiny
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 1KB (512 x 16) Rahi Motu Ratonga -
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY13-20SQ Oscillator Momo A/D 4x10b
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ATTINY13-20SQ Whakaahua nui AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC Raraunga Raraunga SRAM 64 x 8
Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V Nui Rahi 64 x 8