ATTINY13-20PJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY13-20PJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.ATTINY13-20PJ.pdf2.ATTINY13-20PJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY13-20PJ
Tau Wae ATTINY13-20PJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4812 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY13-20PJ.pdf2.ATTINY13-20PJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa ATTINY13-24PJ
ATTINY13-24PJ-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP