ATTINY13-20SJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY13-20SJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY13-20SJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.ATTINY13-20SJ.pdf2.ATTINY13-20SJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY13-20SJ
Tau Wae ATTINY13-20SJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4597 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY13-20SJ.pdf2.ATTINY13-20SJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa ATTINY13-24SJ
ATTINY13-24SJ-ND
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Rae EEPROM 64 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC